ofirmie_2GEOGOD jest profesjonalną firmą geodezyjną. Oferta firmy GEOGOD zawiera w sobie usługi z zakresu geodezji, kartografii i miernictwa górniczego. Właścicielem firmy jest geodeta, uprawniony mierniczy górniczy mgr inż. Maciej Godycki-Ćwirko.

Zależy nam na tym aby nasi klienci mogli spokojnie zająć się swoimi sprawami, powierzając nam cały proces związany z pracami geodezyjnymi niezbędnymi do realizacji inwestycji. Naszym celem jest to, aby każda osoba zlecająca nam zadanie miała pełną informację o postępie prac. Jesteśmy po to aby wyjaśnić wszelkie napotykane wątpliwości i każde przez nas podjęte zlecenie wykonujemy z chęcią i należytą fachowością. Charakter naszego zawodu wymaga od nas ciągłego podnoszenia umiejętności, co też i czynimy, a dzięki dobremu zorganizowaniu pracy ceny za nasze usługi nie są wygórowane. Jeśli masz jakiekolwiek pytania, zadzwoń lub napisz, zawsze odpowiemy, porozmawiamy, podpowiemy, wyjaśnimy. Wysłuchamy każdej propozycji i ustosunkujemy się do niej. Obsługujemy zarówno indywidualnych klientów prywatnych, jak i duże firmy wykonawcze i projektowe, czy sektor administracji publicznej. Szczerze zachęcamy do współpracy.

Firma GEOGOD oferuje swoim klientom pełen zakres usług geodezyjnych niezbędnych na wszystkich etapach realizowanej inwestycji, jak również obsługę mierniczą odkrywkowych, otworowych, czy podziemnych  zakładów górniczych. Wszystkie prace z zakresu geodezji, kartografii jak i miernictwa górniczego wykonywane są solidnie i rzeczowo, a ich fundamentem jest znajomość norm technicznych i obowiązującego prawa.

skłądanka 3

Jeżeli potrzebna jest Ci mapa do celów projektowych, tyczenia lub inwentaryzacja budynku i przyłączy, wówczas firma GEOGOD zapewni Ci wykonanie profesjonalnej i rzeczowej usługi w przystępnej cenie. Jeśli zależy Ci na dłuższej współpracy, skontaktuj się z nami, porozmawiamy i na pewno przedstawimy Ci korzystną ofertę.

ofirmie1_4Gdy potrzebujesz geodezyjnych usług prawnych, tj. podziałów nieruchomości czy wznowienia granic, daj nam o tym znać. Wykonamy tą czynność należycie dokładnie, rzeczowo i możliwie szybko.

Jesteśmy nastawieni na usługi geodezyjne zlokalizowane na terenie województwa  lubelskiego. W przypadku sporządzania dokumentacji mierniczo-geologicznej, na każdym etapie funkcjonowania zakładu górniczego, lokalizacja naszych usług nie jest ograniczona odległością. Zlecenia z zakresu miernictwa górniczego wykonujemy na terenie całego kraju. 

Warto o nas wiedzieć

Pracownicy firmy Geogod posiadają kilkunastoletnie doświadczenie w branży geodezyjnej. Nasze atuty to:
1. Terminowość.
2. Profesjonalizm.
3. Precyzja.
4. Wysoka jakość.

Wykorzystaj to!